pajoohaan.ir

  حقوق اهل بیت
«أَفَلاَ یتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ وَلَوْ کانَ مِنْ عِندِ غَیرِ اللّهِ لَوَجَدُواْ فِیهِ اخْتِلاَفًا کثِیرًا» (نساء، 82)
«چرا در معانی قرآن تدبر نمی¬کنند؟ در حالی که اگر این قرآن، از طرف غیر خدا بود قطعاً اختلاف های بسیاری در قرآن می یافتند.»
فرمان تدبّر در قرآن برای همه¬ی زمان ها و مکان ها جاری است. باید بر بی‌کرانگی و دریای عمیق آن غور کرد و گوهر های درخشان آن را فرا دید مخاطبان قرار داد.
نشر هاجر افتخار دارد در راستای نهادینه¬سازی فرهنگ قرآنی پیشگام بوده و این بار نیز در صدد عطر افشانی معارف قرآنی، به فضای جامعه اسلامی می باشد.
این انتشارات، پیام امام راحل را چراغ راه خود ساخته است؛ آنجا که حضرت امام از اینکه تمام عمر خود را در راه قرآن صرف نکرده، تأسف می خورد و به حوزه‌ها و دانشگاه ها سفارش می کند که قرآن و ابعاد گوناگون آن را در همه ی رشته ها، مقصد اَعلی قرار دهند تا مبادا در آخر عمر بر ایام جوانی تأسف بخورند. (صحیفه نور، ج 20، ص 20)
در راستای تحقق این مهم، ناشر با مدیریت راهبردی و آراسته¬سازی آثار خواهران قرآن پژوه، سعی دارد تا این نگاشته ها را به سامان رسانیده و به تدریج تحفه ی قرآن جویان نماید. بی تردید در این راه، توشه ای ثمین تر از توفیق الهی، توجه اهل بیت و دعای خیر همراهان، راهگشای امور نخواهد بود.

continue_text

for_you

related_books

more